İşimiz

Canvas Danışmanlık, merkezine strateji ve yaratıcılığı alan, stratejiyi fikirlere, fikirleri uygulamaya dönüştüren danışmanlık ve iletişim ajansıdır.

Canvas adı Business Canvas ve Canvas (Tuval)’ın kesişiminden oluşuyor. Bize göre işimiz, strateji ve yaratıcılığın kesişim noktası.

Nasıl Çalışıyoruz?

20 yılı aşkın pazarlama ve iletişim deneyimimiz ile Türkiye’nin önde gelen birçok markasında algı, deneyim, kanal yapısı, kültür ve iş yapış şekillerini değiştirdik.

Hazır şablonları size getirmiyoruz. Şirketinize özel strateji çalışmaları hazırlıyoruz.

Paylaştığımız fikirleri dilerseniz hayata da geçiriyor, ekibinizin uzantısı gibi hizmet veriyoruz.

Değerlerimiz

İnsan odaklıyız. İnsanı önemseyen deneyimlere, iç görülere, farklılıkların gücüne ve uzun süreli ilişkilere inanıyoruz.

Meraklıyız. Kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmeye, iş sonucu getirecek yenilikçi yaklaşımlara inanıyoruz. 

Sorumluyuz. Müşterilerimizin işini kendi işimiz gibi sahipleniyor, öneriler geliştiriyoruz. İçinde bulunduğumuz toplumun ve dünyanın daha iyi bir yer olmasını önemsiyoruz. 

Odaklıyız. İş sonucu almaya, işi büyütmeye, etki sağlamaya odaklanıyor, sonuçları mutlaka ölçüyoruz.

Ajans Başkanı

Murat Avalin

Kariyerine Hürriyet Medya Grubu’nda gazeteci olarak başlayan Murat Avalin, daha sonra uzun yıllar Türkiye’nin saygın PR ajanslarında iletişim danışmanı olarak çalışmış ve Türk ve küresel pek çok markanın iletişim stratejisini yönetmiştir. Ardından kurumsal dünyaya geçmiş, Turkcell, Türk Telekom, Koç Grubu gibi önemli şirketlerin iletişim aktivitelerini yürütmüştür.

Avalin, iletişim sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle, şu anda kurucu ortağı olduğu CANVAS bünyesinde iletişim stratejileri belirleme ve yönetme, itibar yönetimi ve PR uygulamaları konularıyla ilgilenmektedir.

Avalin, Boğaziçi Üniversitesi Fizik ve Felsefe Bölümü mezunudur, yüksek lisansını Cornell University Johnson Graduate School’da Stratejik Pazarlama programıyla tamamlamıştır.

#B2B #B2C #Strateji #Kurumsalİletişim #PR #DijitalPR #İletişim #İtibarYönetimi #KurumsalSosyalSorumluluk #Teknoloji #Telekom