İşimiz

Canvas, merkezine strateji ve yaratıcılığı alan, stratejiyi fikirlere, fikirleri uygulamaya dönüştüren danışmanlık ve iletişim ajansıdır.

Canvas adı Business Canvas ve Canvas (Tuval)’ın kesişiminden oluşuyor. Bize göre işimiz, strateji ve yaratıcılığın kesişim noktası.

Nasıl Çalışıyoruz?

25 yılı aşkın pazarlama ve iletişim deneyimimiz ile Türkiye’nin önde gelen birçok markasında algı, deneyim, kanal yapısı, kültür ve iş yapış şekillerini değiştirdik.

Hazır şablonları size getirmiyoruz. Şirketinize özel strateji çalışmaları hazırlıyoruz.

Paylaştığımız fikirleri dilerseniz hayata da geçiriyor, ekibinizin uzantısı gibi hizmet veriyoruz.

Değerlerimiz

  • İnsanı önemseyen deneyimlere, iç görülere, farklılıkların gücüne ve uzun süreli ilişkilere inanıyoruz.
  • Kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştiriyoruz. İş sonucu getirecek yenilikçi yaklaşımları benimsiyoruz.
  • Müşterilerimizin işini kendi işimiz gibi sahipleniyoruz. İçinde bulunduğumuz toplumun ve dünyanın daha iyi bir yer olmasını önemsiyoruz.
  • İşi büyütmeye, etki sağlamaya odaklanıyor, sonuçları mutlaka ölçüyoruz.

Ajans Başkanı

Murat Avalin

Kariyerine Hürriyet Medya Grubu’nda gazeteci olarak başlayan Murat Avalin, daha sonra uzun yıllar iletişim danışmanı olarak çalışmış ve birçok markanın iletişim stratejisini yönetmiştir. Ardından kurumsal dünyaya geçmiş, Turkcell, Türk Telekom, Koç Sistem gibi önemli şirketlerin iletişim aktivitelerini yürütmüştür.

Avalin, iletişim sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle, şu anda kurucusu olduğu CANVAS bünyesinde iletişim stratejileri belirleme ve yönetme, itibar yönetimi ve PR uygulamaları konularıyla ilgilenmektedir.

Avalin, Boğaziçi Üniversitesi Fizik ve Felsefe Bölümü mezunudur, yüksek lisansını Cornell University Johnson Graduate School’da Stratejik Pazarlama programıyla tamamlamıştır.