Pazarlama Danışmanlığı

Büyüme ve dönüşüm ihtiyaçlarınıza özel stratejileri belirliyor, rekabetçi gücünüzü açığa çıkarıyor, veriyi etkin kullanıyor, kurum kültürünüz içinde hayata geçirebileceğiniz süreçlere dönüştürüyoruz.

B2B, B2C ve B2B2C stratejilerinizi belirledikten sonra şirket içinde yaygınlaştırıyor, kültürel dönüşüm ve teknoloji entegrasyonları ile birleştiriyoruz.

Ölçülebilir, etkin, uygulanabilir iş modelleri ve aksiyon planları kurgulayarak uygulanabilir sonuçlar almak bize keyif veriyor.  

Müşteri Deneyimi

Müşteri ve kullanıcı ‘persona’larını belirliyor, beklenti setlerini, fırsatlarını, kanal bazlı ve kanallar üstü davranış haritalarını çıkararak müşteri yolculuğunuzu tanımlı hale getiriyoruz.

Bu yolculuk içinde inovasyon fırsatları, rekabet avantajı, kanal bazlı aksiyon haritaları, davranış değişikliği için motivasyon noktalarını veri, araştırma ve iç görüler üzerine kurguluyoruz.

Proje yönetim ofisimiz ile aksiyon haritalarınızın hayata geçirilmesinde size yolculuk boyunca destek oluyoruz.

Müşteri Bağlılık Programları

Müşteri deneyim haritanızda fark yaratan alanlar üzerine kurulu, farklı segmentlerin davranış modellerinden ve motivasyonlarından yola çıkarak iş modelinizde bağlılık unsurlarının belirlenmesi, marka deneyiminizin müşteri deneyimi içinde bağlılık yaratan unsurlarının kuvvetlendirilmesi için destek oluyoruz.

Araştırmalar, veri analizi ve müşteri geri bildirim ve iç görüleri üzerine kurguladığımız strateji ile müşteri bağlılık programlarınızı tasarlıyoruz.

Pazarlama İletişimi

Pazarlama yatırımlarınızın optimizasyonu, farklı segmentleri ve müşteri alışkanlıklarındaki değişimi odağa alarak pazarlama iletişimi mesaj setleri, yıllık iletişim planları, ajans yönetimi modelleri ve ekibinizin gelişimi için gerekli planlama hizmetlerini sağlıyoruz.

Lansman, re-lansman, yeni pazar girişleri gibi özel ihtiyaçlarınızda konkur süreçleri, iletişim partneri seçimi, araştırma süreçlerinizin koordinasyonu, ekibinizin yapılandırılması ve desteklenmesi süreçlerinde hizmet veriyoruz.