Marka Danışmanlığı

Markanızın sağlıklı gelişimi ve işinizin büyümesi için strateji, yaratıcılık, veri ve teknolojiden faydalanıyoruz. 

Türkiye’den dünyaya açılan markalara tecrübemizi aktarmak bize keyif veriyor. Markanızı yeni pazarlar ile buluşturmak, uluslararası marka yönetimi yapısını oluşturmak ve uluslararası marka stratejisi kurmak konularında yönetim desteği veriyoruz.

Marka mimarinizin, marka konumlandırmanızın gelecekte markanın işinize ek değer katması ve müşterileriniz için cazibesini koruması için gerekli stratejileri oluşturuyoruz.

Marka adı, marka kimliği, marka konumlandırması, değer vaadi, bütünleşik deneyim stratejisi ve davranış şekli, iletişim tonu, isimlendirme stratejisi, marka mimarisi, görsel ve işitsel kimliği, kimliğin uygulanmasında gelişim alanları çözümlerimiz arasında. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirket içinde ya da dışında markanın görünümünü yansıtan ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlayan kurumsal kimliğiniz markanızın kurumsal duruşunu ve itibarınızı da yansıtır.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu, tüm bu çalışmaları bir arada düzenler ve markayı kullanacak olan tüm iç ve dış kaynaklara referans noktası olur. Sıklıkla değiştirilen bir çalışma olmadığı için hazırlanma aşamasında bu konuda uzman ekiplerce hazırlanmalıdır.

Tüm müşteri temas noktalarını kapsayacak biçimde kurumsal kimliğinizi marka duruşunuz ve stratejinizi odağa alarak hazırlıyoruz.

Marka Kitabı

Markanın, sadece bir bölümün işi olamayacak kadar önemli olduğuna inanıyoruz. 

Marka adına sizi temsil eden iç ve dış kaynakların markanın neden var olduğunu, değerlerini, kültürünü, davranış prensiplerini, konumlandırmasını yani markanızı eşsiz kılan ana prensipleri aktarabilmesi için marka kitabınızı hazırlıyoruz.

Markanızın devamlılığı ve müşterilerinize marka deneyiminizi kusursuz aktarmanız için markanızı zamanlar üstü hale getirmek sizin elinizde.

Marka Elçiliği Programı

Markanızı temsil eden, müşterilerinizle temas eden ekipler arasından en uygun temsilcileriniz belirleyerek onları marka ile ilgili donanımlı hale getirmeyi, motive ederek birer marka elçisi haline getirmeyi mi amaçlıyorsunuz?

Marka elçiliği programlarınızı tasarlıyor, hayata geçiriyor ve sonuçlarını ölçüyoruz. 

Şirket içi eğitmenlerinizi yetiştirerek bu yaklaşımı sürdürülebilir hale dönüştürüyoruz.

Marka Eğitimleri

Bayilerinize, çalışanlarınıza, farklı departmanlardan çalışanlarınıza, dış temsilcilerinize markanızı daha iyi anlatmaya mı ihtiyacınız var?

Eğitimlerinizi tasarlayalım, farklı gruplara göre özelleştirelim ve markanızın tutarlılığını sağlamaya destek verelim. Marka kültürünü kurumunuz içinde yaşayan bir felsefeye dönüştürelim.