Strateji ve Yaratıcılık

Canvas İletişim, merkezine strateji ve yaratıcılığı alan, stratejiyi fikirlere, fikirleri uygulamaya dönüştüren danışmanlık ve iletişim ajansıdır.

Kolektif Zihinler

İşinizde kalıcı ve olumlu bir etki yaratmak için farklı disiplinlerin ve uzmanlıkların kolektif düşüncelerinden, yaratıcılığından ve iş birliğinden beslenerek dönüşümü sağlıyoruz.

Hayata Geçen Çözümler

Pazarlama ve Marka Danışmanlığı, Dijital Pazarlama, Kurumsal İletişim ile stratejiyi kuruyor ve yaratıcılık katarak hayata geçiriyoruz. İnsan odaklı deneyim, teknoloji ve iletişim çözümleri sunuyoruz.
Deneyim

20 yılı aşkın pazarlama ve iletişim deneyimimiz ile Türkiye’nin önde gelen birçok markasında algı, deneyim, kanal yapısı, kültür ve iş yapış şekillerini değiştirdik.

Strateji

Hazır şablonları size getirmiyoruz. Şirketinize özel strateji çalışmaları hazırlıyoruz.

Uygulama

Paylaştığımız fikirleri dilerseniz hayata da geçiriyor, ekibinizin uzantısı gibi hizmet veriyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

PAZARLAMA VE MARKA DANIŞMANLIĞI
PAZARLAMA VE MARKA DANIŞMANLIĞI

Değerli markalar, amaçları olan ve insanların hayatlarında fark yaratan markalardır. Pazarlama ve marka stratejiniz ile müşterilerinize yaşattığınız deneyimi tutarlı hale getiren pazarlama ve marka danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KURUMSAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
KURUMSAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Doğru iletişim her şeyin temeli… Başarıya ulaşmanın temelinde, doğru bir iletişim stratejisi kurmak ve hedef kitleye doğru mesajlarla doğru kanallardan ulaşmak yatıyor. PR, Dijital PR, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Lider İletişimi, Kriz İletişimi, Ödül İletişimi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİJİTAL PAZARLAMA
DİJİTAL PAZARLAMA

Doğru yol haritası oluşturmak öncelikle dijital dönüşümü iyi anlamakla başlıyor. Dijital dönüşüm, teknoloji dönüşümü ya da süreçleri dijitale taşımak değildir. Dijital dönüşüm, iş yapış şekli ve kültürel dönüşümdür. Müşteriyi ve kullanıcı deneyimini merkeze alan strateji ve uygulama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İÇERİK GELİŞTİRME
İÇERİK GELİŞTİRME

İçerik demek hikaye demek; iyi bir hikaye dikkat çeker, okunur, izlenir. İçeriğiniz orijinal ve yaratıcı olmalı. İçeriğiniz ne kadar güçlüyse markanız o kadar öne çıkar. Google gibi arama motorları içeriğinizin kullanıcıya sunduğu bilginin ne kadar orijinal, gerçek ve faydalı olduğunu önemsiyor. Makale, yazı, görsel, video, web siteniz, sosyal medya kanallarınız ve basın bültenleriniz için farklı formatlarda, özgün içerikler üretir, dijital dünyadaki görünürlüğünüzü artırırız.

HİZMET ALANLARIMIZ

Pazarlama

Müşteri Deneyimi

Pazarlama

Bağlılık Programları

Pazarlama

Pazarlama İletişim Stratejisi

KSS

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

İşveren Markası

İç İletişim

İçerik

İçerik Stratejisi

Çalışma şeklimiz

Devamını Gör

REFERANSLARIMIZ