Strateji ve Yaratıcılık

Canvas Danışmanlık, merkezine strateji ve yaratıcılığı alan, stratejiyi fikirlere, fikirleri uygulamaya dönüştüren danışmanlık ve iletişim ajansıdır.

Kolektif Zihinler

İşinizde kalıcı ve olumlu bir etki yaratmak için farklı disiplinlerin ve uzmanlıkların kolektif düşüncelerinden, yaratıcılığından ve iş birliğinden beslenerek dönüşümü sağlıyoruz.

Hayata Geçen Çözümler

Pazarlama ve Marka Danışmanlığı, Dijital Pazarlama, Kurumsal İletişim, İnsan ve Kültür çözümlerimiz ile stratejiyi kuruyor ve yaratıcılık katarak hayata geçiriyoruz. İnsan odaklı deneyim, teknoloji ve iletişim çözümleri sunuyoruz.
Deneyim

20 yılı aşkın pazarlama ve iletişim deneyimimiz ile Türkiye’nin önde gelen birçok markasında algı, deneyim, kanal yapısı, kültür ve iş yapış şekillerini değiştirdik.

Strateji

Hazır şablonları size getirmiyoruz. Şirketinize özel strateji çalışmaları hazırlıyoruz.

Uygulama

Paylaştığımız fikirleri dilerseniz hayata da geçiriyor, ekibinizin uzantısı gibi hizmet veriyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

PAZARLAMA VE MARKA DANIŞMANLIĞI
PAZARLAMA VE MARKA DANIŞMANLIĞI

Değerli markalar, amaçları olan ve insanların hayatlarında fark yaratan markalardır. Pazarlama ve marka stratejiniz ile müşterilerinize yaşattığınız deneyimi tutarlı hale getiren pazarlama ve marka danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KURUMSAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
KURUMSAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Doğru iletişim her şeyin temeli… Başarıya ulaşmanın temelinde, doğru bir iletişim stratejisi kurmak ve hedef kitleye doğru mesajlarla doğru kanallardan ulaşmak yatıyor. PR, Dijital PR, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Lider İletişimi, Kriz İletişimi, Ödül İletişimi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİJİTAL PAZARLAMA
DİJİTAL PAZARLAMA

Doğru yol haritası oluşturmak öncelikle dijital dönüşümü iyi anlamakla başlıyor. Dijital dönüşüm, teknoloji dönüşümü ya da süreçleri dijitale taşımak değildir. Dijital dönüşüm, iş yapış şekli ve kültürel dönüşümdür. Müşteriyi ve kullanıcı deneyimini merkeze alan strateji ve uygulama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İNSAN VE KÜLTÜR ÇÖZÜMLERİ
İNSAN VE KÜLTÜR ÇÖZÜMLERİ

Şirketin en değerli ve fark yaratan, kolay kopyalanamayan rekabetçi unsuru “insan”dır. Şirketin çalışanları ve kurum kültürüdür. Liderlik modeli ve liderleridir. İnsanı ve çalışan deneyimini merkeze alan strateji ve uygulama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMET ALANLARIMIZ

Dijital

Kullanıcı Arayüz Tasarımı

Dijital

Kullanıcı Yolculuğu Stratejisi

Dijital

İçerik Stratejisi

Dijital

Omni Channel Dönüşüm Stratejisi

Dijital

Dijital Strateji

Çalışma şeklimiz

Devamını Gör

CANVAS SPOTLIGHT

REFERANSLARIMIZ